...I cyk do góry!
   WYNAJEM PODNOŚNIKA KOSZOWEGO
wynajem podnosnika
786-818-357

KOSZT WYNAJMU PODNOŚNIKA KOSZOWEGO

podnośnik koszowy
W budowlance nadal najczęściej wykorzystywane są klasyczne rusztowania ale coraz częściej wykorzystuje się potencjał podnośników koszowych. Podnośnik koszowy może się przydać do naprawdę wielu różnorodnych prac wysokościowych np. montażu bądź mycia okien, mycia elewacji, montażu lub konserwacji oświetlenia, elementów dekarskich, czy też prac malarskich.
Coraz częściej asystujemy przy montażu paneli fotowoltaicznych, których montaż z poziomu kosza jest dużo łatwiejszy i znacznie szybszy.

Podnośnik koszowy, a branża budowlana

Podnośnik koszowy, a branża reklamowa

Reklamy i banery również mogą być montowane z rusztowań, natomiast wykorzystanie podnośnika skraca czas pracy nawet o połowę. Wielkoformatowe banery dużo łatwiej zamontować z kosza podnośnika koszowego niż stojąc bezpośrednio na rusztowaniu. Dodatkowym plusem jest możliwość sterowania z kosza, która daje operatorowi możliwość dopasowania odległości i wysokości bezpośrednio do budynku bez potrzeby montażu i demontażu rusztowania.

Podnośnik koszowy, a inne prace wysokościowe

Prace na wysokości wykonywane z kosza podnośnika koszowego stają się dużo łatwiejsze do wykonania. Możliwości jakie nam daje, coraz częściej zyskują dużą popularność także w pracach przydomowych oraz przy pielęgnowaniu  terenów zielonych  np:
-wieszanie lampek świątecznych
-usuwanie sopli i nawisów śnieżnych
-czyszczenie rynien  
-przycinanie drzew i krzewów
-wycinka drzew itp.
-montaż klimatyzacji


Jesteś tutaj: Główna/ OFERTA

Nasza firma, oferując wynajem podnośnika koszowego, dostosowuje się do potrzeb klientów, dlatego ceny oraz zakres prac zawsze ustalamy z zamawiającym w sposób indywidualny.